Msza Święta zostanie odprawiona w naszej kaplicy w Domu Rekolekcyjnym w Bąblinie. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy:

 • poprawnie wypełnić formularz i wysłać go do nas (przycisk WYŚLIJ)
 • następnie skontaktujemy się w celu: potwierdzenia zaproponowanego terminu lub ustalenia nowego terminu
 • dopiero po naszym potwierdzeniu i wspólnym ustaleniu terminu będzie można przekazać ofiarę na nasze konto bankowe, po czym wyślemy potwierdzenie przyjęcia intencji (w formularzu poniżej wybierz opcję w jaki sposób chcesz otrzymać to potwierdzenie: listownie lub/i mailowo)

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

Istnieje możliwość zamawiania Mszy Świętych indywidualnych w różnych intencjach i w czasie wzajemnie uzgodnionym

MSZE GREGORIAŃSKIE

Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.

Msze Święte gregoriańskie odprawiamy w najbliższym możliwym do odprawienia przez nas terminie. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy Świętych odprawianych przez 1 kapłana.

NOWENNA DO ŚWIĘTEJ RODZINY

W naszej kaplicy w Bąblinie modlimy się o potrzebne łaski za wstawiennictwem Świętej Rodziny. Nowenna jest skuteczną modlitwą dziękczynną i błagalną. 


PRZYKŁADOWE TREŚCI INTENCJI

Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:

MSZA GREGORIAŃSKA:

 • „W intencji śp. [ wstaw imię Zmarłego ] o dar Nieba”
 • „W intencji śp. [ wstaw imię Zmarłego ] o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie”

NOWENNA DO ŚWIĘTEJ RODZINY:

 • „Za wstawiennictwem Świętej Rodziny w intencji uzdrowienia z choroby [napisz ją] dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
 • „”Za wstawiennictwem Świętej Rodziny w intencji uzdrowienia z depresji /lub nerwicy/ dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
 • „Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy [napisz jakiej] dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
 • „Za wstawiennictwem Świętej Rodziny o wytrwanie na drodze powołania kapłańskiego i/lub zakonnego dla [napisz imię tej osoby lub osób]”

TWOJA OFIARA

Nadsyłając intencje Mszy Świętej prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, adresu ofiarodawcy, wysokości ofiary.


WAŻNE!

PROSIMY NIE PRZELEWAĆ OFIARY ZANIM WSPÓLNIE NIE USTALIMY OSTATECZNEGO TERMINU ODPRAWIENIA MSZY ŚWIĘTEJ


Ofiarę bardzo prosimy przesyłać przekazem lub przelewem na podane niżej konto bankowe, dopiero po potwierdzeniu przyjęcia intencji na dany termin. Nie później niż 15 dni przed terminem odprawienia Mszy św.

Prosimy o podanie dokładnych swoich danych adresowych, a w tytule płatności: „INTENCJA MSZALNA - Imię i Nazwisko zamawiającego”.

Dane do przelewu:

Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny
Bąblin 5
64-600 Oborniki

 • nr konta: 63 1240 6872 1111 0010 6007 1946 (Bank Pekao SA)
 • tytułem: Intencja mszalna – zamawiający Imię Nazwisko

FORMULARZ
INTENCJI MSZALNYCH

ZAMÓWIENIE INTENCJIDANE PERSONALNE